Sbíráme příběhy lidí ze ZŠ V Olšinách

Chodili jste na ZŠ V Olšinách? Máte nějaký osobní příběh, který se k původní „Staré škole“ pojí? Pak hledáme právě Vás!

Základní škola V Olšinách se může pyšnit svou dlouhou historií. Její budova byla postavena již v roce 1909 a od roku 2014 je dokonce oficiálně kulturní památkou.

Za sto let své existence jejími dveřmi prošly tisíce absolventů, žákyň, žáků, učitelek i učitelů, ale i zaměstnanců a rodičů. Historii ZŠ V Olšinách tvoří právě oni.

Právě proto sbíráme příběhy všech, pro které je budova ZŠ Olšinách vzpomínkou na krásné časy. Ty pak postupně budeme uveřejňovat na webu školy a jejich autory pozveme i na zahájení školního roku 2025/26 na ZŠ Olšinách, kdy se nově zrekonstruovaná škola znovu otevře dětem i učitelům.

Budeme rádi, když nám svůj příběh napíšete na e-mail zakladniskolavolsinach@gmail.com