Konkurzní řízení na ředitele základní školy

Umíte vzbudit nadšení u dětí i u svých kolegů? Chcete tvořit školu, ve které stojí vztahy na vzájemné důvěře? Jste přesvědčeni, že dobrá škola upřednostňuje vzdělávání místo biflování? Souhlasíte s tvrzením, kolik cizích řečí umíš, tolikrát jsi člověkem? Máte zkušenosti s řízením podobné organizace? A hlavně, přáli byste si být u zrodu školy, na kterou byste sami rádi chodili?

Základní škola V Olšinách se může pyšnit svou dlouhou historií. Její budova byla postavena už v roce 1909 a od roku 2014 je dokonce oficiálně kulturní památkou. Její rekonstrukce a zachování se staly prioritou současného vedení MČ Praha 10. První žáci do nově zrekonstruované školy přijdou ve školním roce 2025/26. Předpokládaný počet dětí je 225 (plus 15 dětí v přípravné třídě).

Podmínky konkurzního řízení

Přihláška ke konkurznímu řízení